Technologia i jakość

Najnowocześniejsza technologia produkcji

Wszystkie zakłady GLOBAL COLORS są wyposażone w najnowocześniejsze wytłaczarki dwuślimakowe, zaawansowane systemy mieszania, podawania i kontroli. Wieloletnie doświadczenie Grupy, know-how i jakość sprzętu pozwalają spółkom Grupy na produkcję koncentratów:

  • Dokładnie i ze spójnym składem.
  • Doskonale zdyspergowanych pigmentów i dodatków.
  • Pełną moc barwiąca pigmentów i maksymalną wydajność dodatków.
  • Bezproblemowe dozowanie i przetwarzanie.


Systemy produkcyjne i logistyczne wszystkich zakładów są zorientowane na satysfakcję klienta, zapewniając szybką i elastyczną reakcję nawet na specjalne życzenia i małe wielkości partii.

Wszystkie polimery, pigmenty i dodatki stosowane w przedmieszkach Global Colors są wybierane po starannych testach i ocenie w skali laboratoryjnej i przemysłowej.

Rozległe zaplecze laboratoryjne z zaawansowanymi instrumentami analitycznymi i sprzętem na skalę laboratoryjną (m.in. wytłaczanie, wtrysk i przędzenie włókien) umożliwia spółkom Grupy opracowywanie niestandardowych rozwiązań zgodnie z konkretnymi potrzebami klientów.

Grupa działa w oparciu o zasady Total Quality, stosując ścisłe procedury kontroli jakości dla wszystkich swoich produktów oraz określone standardy w swojej działalności, zgodnie z ISO 9001

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA PRODUKCJI

Specjalne wytłaczarki dwuślimakowe

Lean manufacturing

Ujednolicone procesy produkcyjne

Serwis lokalny, Globalny zasięg