GLOBAL COLORS POLSKA
Mapa strony EN / PL

Global Colors Polska

 

GLOBAL COLORS POLSKA S.A. (zwane często GCP) jest czołowym producentem koncentratów barwiących i dodatków uszlachetniających do tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej, a największym w Polsce. Obecna pozycja rynkowa Firmy została osiągnięta zaledwie w przeciągu 15 lat jej istnienia. Od powstania GCP do chwili obecnej, w wyniku konsekwentnej polityki inwestycyjnej Zarządu i wysiłkowi załogi Firma zwiększyła moce produkcyjne i sprzedaż swoich produktów ponad czterokrotnie i zainwestowała w nowoczesne laboratorium, w którym oprócz bieżących analiz i badań jakościowych skutecznie dobierane są kolory koncentratów barwiących, na życzenie Odbiorcy.

GCP jest tak silne, jak silna jest GLOBAL COLOR GROUP, której GCP jest członkiem. W skład Grupy, oprócz GCP wchodzą:

  • PLASTIKA KRITIS (Grecja) - założyciel i właściciel Grupy, producent koncentratów barwiących, folii ogrodniczych, geomembran i rur
  • SENKROMA (Turcja) - producent koncentratów barwiących przeznaczonych głównie do włóknin PP
  • ROMCOLOR (Rumunia) - producent koncentratów barwiących różnego zastosowania
  • GLOBAL COLORS ROSJA - producent koncentratów barwiących różnego zastosowania

Dewiza Global Colors Group - "global presence, local service" w pełni odzwierciedla nasz sposób działania, tj. dbałość o doskonałe relacje z naszymi odbiorcami oraz gwarancję serwisu technicznego i handlowego na najwyższym światowym poziomie.

GLOBAL COLORS POLSKA S.A. jest producentem koncentratów do bardzo szerokiego spektrum zastosowań. Od lat naszą silną stroną jest produkcja koncentratów do wybarwiania i wspomagania produkcji folii PE, PP i PS. Naszymi klientami są najwięksi producenci opakowań foliowych w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Belgii, Białorusi i Rosji.

Ponadto w oparciu o szybką usługę doboru koloru dostarczamy koncentraty do branży opakowaniowej dla

  • przemysłu spożywczego (kubki dla artykułów mleczarskich, tacki, pojemniki, sztućce i wiele innych)
  • przemysłu kosmetycznego (flakony i butelki do kosmetyków oparte na pigmentach perłowych, metalicznych podkreślających ekskluzywność opakowania)
  • przemysłu farbiarskiego (wiaderka i pudełka)
  • farmaceutycznego (opakowania na leki w formie butelek i ampułek)

GLOBAL COLORS POLSKA S.A. współpracuje również z branżą AGD (sprzęt zmechanizowany i nie zmechanizowany), meblarską (meble ogrodowa, siedziska stadionowe, wykończenia meblarskie), automotive (elementy wyposażenia samochodu).

 

Trudno jest sobie wyobrazić aplikację bądź metodę przetwórstwa dla której GCP nie ma lub nie będzie miało gotowych rozwiązań i propozycji nowych produktów.

 

Posiadamy nowoczesne linie technologiczne przeznaczone do produkcji koncentratów barwiących i uszlachetniających. Wytwarzamy wysokostężone, białe koncentraty na linii o największej wydajności w Polsce.

 

Nasze linie produkcyjne zostały zakupione u renomowanych, europejskich dostawców maszyn i podzespołów do przetwórstwa tworzyw sztucznych.


Nasza oferta obejmuje tysiące produktów dla różnorodnych aplikacji, który systematycznie wzbogacamy we współpracy z jednostkami badawczymi (ICSO, IIMPiB Metalchem).
Konsekwentnie udoskonalamy zaplecze techniczno-laboratoryjne i inwestujemy w kadrę inżynieryjną, co pozwala badać i projektować nowe, innowacyjne wyroby.

 


 

 

 

Pola oznaczone gwiązdką są wymagane.

zamknij